News
  • Image
    HOCKEY TOURNAMENT

    Easter Cup 2020

    19th International Youth Hockey Tournament
    Most & Bílina, Czech Republic

  • Image
    HOCKEY TOURNAMENT

    Christmas Cup 2019

    21st International Youth Hockey Tournament
    Most & Bílina, Czech Republic

  • Image
    AVANTGARD HOCKEY

    WEEKEND CAMP 2019

    2 days only 110 €

  • Image
    AVANTGARD HOCKEY

    HOCKEY SCHOOL 2019

    August, 04 – 09, price 379 €
    August, 11 – 16, price 379 €
    2 weeks only 659 €

NEWS

Category: Easter Cup


Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

14/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U17 - Champion

champion_u17_Armada_Odinstovo_ec19.jpg

1. Armada Odintsovo (Rus), 2. Center 2002 (Rus), 3. Kony Hokej (Cz)
4. Mostečtí Lvi (Cz), 5. Iserlohn Roosters (D), 6. Slovakia Talents (Sk), 7. Young Lions Select Team Germany (D), 8. Sdjushor Minsk (By), 9. Team Gävle (S), 10. Dinamo Dnepr (Ua), ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

14/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U18 - Champion

champion_u17_Karlskrona HK_ec19_0.jpg

1. Karlskrona HC (S), 2. Mölndal HC (S), 3. Liba Academy 11 (Sk)
4. Sollentuna HC (S), 5. HC Draci Bílina (Cz), 6. MHK Martin (Sk), 7. TJ Sedlčany (Cz), 8. HC Slavoj Velké Popovice (Cz), 9. Sunne IK (S), 10. Avantgard Hockey (Eu)

Nejlepší ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

12/4 Dovednostní soutěže / Skills Competetion

cat. U 17 - 2002 - Ice Arena Most

Hráč / Player Tým / Team
rychlost / speed Artem Portnoi HK Dnepr
slalom - slalom Seiya Kodoh Somang Hockey
přesnost / shoot on target Jaron Blomme Phantoms Antwerp
penalty - hráč / player Nikolaj Boelsmann Herning ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

12/4 Dovednostní soutěže / Skills Competetion

cat. U 18 - 2001 - Ice Arena Most

Hráč / Player Tým / Team
rychlost / speed David Larsson Solluntena HC
slalom - slalom Patrik Frič Liba Academy 11
přesnost / shoot on target Daniel Hofslagare Solluntena HC
penalty - hráč / player Olle ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

10/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U15 - Champion

champion_u15_HCDraci_ec19.jpg

1. HC Draci Bílina (Cz), 2. Talent Team (Nl), 3. SZJA (Rom)
4. Herning IK (Dk)

Nejlepší hráči turnaje / Best Players of Tournament
Hráč / Player Tým / Team
Brankář ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

10/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U16 - Champion

champion_u19_SZJA_ec19.jpg

1. SZJA (Rom), 2. Talent Team (Nl), 3. Mostečtí Lvi (Cz)
HYC Herentals (B)

Nejlepší hráči turnaje / Best Players of Tournament
Hráč / Player Tým / Team
Brankář ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

7/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U13 - Champion

Champion_U13_HCSpartaPraha_0.jpg

1. HC Sparta Praha (Cz), 2. Mostečtí Lvi (Cz), 3. Okanagan Vienna Tigers (A)
4. Kisurit (Fin), 5. Danish White Lions (Dk), 6. SZJA (Rom), 7. Gentofte Stars (Dk), 8. SRG International Team (Uae), 9. Herning IK (Dk), 10. ERC Ottobrunn (D)

Nejlepší ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

7/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U14 - Champion

Champion_U14_PelicansLahti.jpg

1. Pelicans Lahti I (Fin), 2. HC Rytíři Kladno (Cz), 3. Pelicans Lahti II (Fin)
4. SRG International Team (Uae), 5. HC Slovan Bratislava (Sk), 6. Debrecen HK (H), 7. Jukurit (Fin), 8. SZJA (Rom), 9. HC Draci Bílina (Cz)

Nejlepší hráči turnaje ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

5/4 Dovednostní soutěže / Skills Competetion

cat. U 13 - 2006 - Ice Arena Most

Hráč / Player Tým / Team
rychlost / speed Jan Liška Mostečtí Lvi
slalom - slalom Šimon Potoma HC Sparta Praha
přesnost / shoot on target Oliver Larsen Danish White Lions
penalty - hráč / player Tobias ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

3/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U11 - Champion

1. Hockey Flaming Stars (Cz), 2. Mostečtí Lvi (Cz), 3. Viedeman Hockey (Cz)
4. Talent Team (Nl)

Nejlepší hráči turnaje / Best Players of Tournament
Hráč / Player Tým / Team
Nejlepší ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

3/4/19 Easter Cup 2019 - kategorie U12 - Champion

1. Mostečtí Lvi (Cz), 2. HC Litvínov (Cz), 3. Flaming Stars (Cz)
4. HC Draci Bílina (Cz), 5. SZJA I (Rom), 6. Talent Team (Nl), 7. Avantgard Hockey (Eu), 8. SZJA II (Rom)

Nejlepší hráči turnaje / Best Players of Tournament
Hráč ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

31/3/19 Easter Cup 2019 - kategorie U10 - Champion

1. HC Meteor Třemošná (Cz), 2. SD Czech Hockey Project (Cz), 3. HC Slovan Louny (Cz)
4. North Tiger (Cz), 5. Avantgard Hockey (Cz), 6. HC Mostečtí Lvi (Cz), 7. Avantgard Hockey (Eu)

Nejlepší hráči turnaje
Hráč Tým
nejlepší ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

27/3/19 Easter Cup 2019 - kategorie U9 - Champion

1. Czech Stars 1 (Cz), 2. Slovakia Talents (Sk), 3. Polish Talent (Pl)
4. Avantgard Hockey (Cz), 5. Ldinka Kiev (Ua), 6. Czech Stars 3 (Cz), 7. HC Piráti Chomutov 1 (Cz), 8. South Stars (Cz), 9. Mostečtí Lvi (Cz), 10. Ldinka Kiev (Ua), 11. Meteor Třemošná žlutý (Cz), 12. Czech Stars 2 (Cz), ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

24/3/19 Easter Cup 2019 - kategorie U8 - Champion

1. Czech Stars 1 (Cz), 2. Siberijan Penguins (Rus), 3. HK Dnepr 2011 (Ua), 4. Czech Stars 2 (Cz), 5. South Stars (Cz), 6. HC Slovan Louny (Cz), 7. Mostečtí Lvi (Cz)

Nejlepší hráči turnaje / Best players of Tournament
Player Team
brankář ...
Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

Tak DNES nám odstartoval Easter Cup 2019 a to kategorií U8 které se zúčastní celkem 7 týmů ze 3 zemí a to České republiky, Ukrajiny a Ruska. Kluci si v této kategorií zahrají na třicet zápasů a dnes se také můžou těšit na slavnostní zahajovací ceremoniál a sportovní soutěže. Všem držíme palce a přejeme příjemný sportovní víkend.


Aktuální výsledky a fotogalerii naleznete ZDE nebo na našich facebookových ...

Author: Zdeněk Kolman | Posted: | Category:

22. 4. Easter Cup 2018 - cat. 2001 - Champions

1. Liba 11 Hockey Academy (Sk), 2. KalPa (Fin), 3. Marupe/AKO Riga (Lv), 4. Blues Juniors Blue (Fin), 5. Okanagan HCE (A), 6. Avantgard Hockey (Eu), 7. Slovakia Talents (Sk), 8. MŠKM Trebišov (Sk), 9. Slovakia Talents (Sk), 10. Herning IK (Dk), 11. Secler Select (Ro), 12. Mostečtí Lvi (Cz), 13. Vojens IK (Dk)

nejlepší hráči turnaje / best players of tournament

brankář/goalkeeper: ...

WEEKEND CAMP

HOCKEY SCHOOL

CHRISTMAS CUP


EASTER CUP