Christmas Cup 2017 - CZECH REPUBLIC – Ice arena Bílina,Most

 

Christmas cup 2017-cat.2004/2005 - 21.-23.12.

 

1. HC Rytíři Kladno (Cz)
2. Raubichi (By)
3. HC Slovan Bratislava (Sk)
4. Young Talents (Cz)

 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Adam Ševčík  (Young Talents)
obránce/defender: Adam Židlický (HC Rytíři Kladno)
útočník/forvard: Jiří Špaček (Mostecký výběr)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Jonas Dobnig (EC KAC Klagenfurt)

 

skupina/group Most
1. HC Rytíři Kladno (Cz)
2. HC Slovan Bratislava (Sk)
3. EHA (Eu)
4. Jelgava JLSS (Lv)
5. Avantgard Hockey (Eu)
6. Mostecký výběr (Cz)
7. HS Riga 04 (Lv)
8. Russischi (Rus)
9. Sokoly Toruň (Pl)
10.FASS Berlin (D)

 

Dovednostní soutěže/skill competetions
rychlost/speed: Richard Patzelt (HC Slovan Bratislava)
slalom - slalom: Filip Sitar (EHA)
přesnost/shoot on target: Kristers Vitolinš (Team Jelgava)
penalty-hráč/player: Maxim Mamonov (HC Slovan Bratislava)
penalty-brankář/goalkeeper: Kristars Steinberks (EHA)

 

skupina/group Bílina
1. Raubichi (By)
2. Young Talents (Cz)
3. Czech Stars Team 1 (Cz)
4. EC KAC Klagenfurt (A)
5. HC Piráti Chomutov (Cz)
6. HMS Select (Sk)
7. Ldinka Kiev (Ua)
8. Czech Stars Team 2 (Cz)
9. HDK Maribor (Slo)
10. HC Draci Bílina (Cz)

 

Dovednostní soutěže/skill competetions
rychlost/speed: Jonas Dobnig (EC KAC Klagenfurt)
slalom - slalom: Jan Rindoš (HC Piráti Chomutov)
přesnost/shoot on target: Filip Hron (Young Talents)
penalty-hráč/player: Anton Astashevich (Raubichi)
penalty-brankář/goalkeeper: Adam Ševčík (Young Talents)

 


Christmas cup 2017-cat.2006/2007-18.-20.12.

 

1. North Stars (Cz)
2. Young Talents (Cz)
3. HC Mauntfield Hradec Králové (Cz)
4. AM Media (S)
5. UTE Budapest (H)
6. Blue Stars (Cz)
7. Avantgard Hockey (Eu)
8. Eislöwen Dresden
9. HC Draci Bílina (Cz)
10.Bavarian Lions (D)
11.Legia Warszava (Pl)

 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Filip Horáček (North Stars)
obránce/defender: Lukáš Sochor (HC Draci Bílina)
útočník/forvard: Vojtěch Steklý (Young Talents)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Adam Titlbach (North Stars)

 

Dovednostní soutěže/skill competetions
rychlost/speed: Levente Birta (UTE Budapest)
slalom - slalom: Tristian Buhl Petersen (AM Media (S))
přesnost/shoot on target: Maximilian Stock (Bavarian Lions)
penalty-hráč/player: Oskar Lisler (Young Talents)
penalty-brankář/goalkeeper: Samuel Maišner (HC Mauntfield Hradec Králové)

 

Christmas cup 2017-cat.2010/2011-16.-17.12.

 

1. WTT Slovakia Talents (Sk)
2. HC Sparta Praha 2 (Cz)
3. Avantgard Hockey (Eu)
4. HC Sparta Praha 1 (Cz)
5. Czech Stars Team (Cz)
6. HC Slavoj Zbraslav (Cz)
7. Junost Minsk 1 (By)
8. HC Draci Bílina (Cz)
9. Dinamo Minsk 2 (By)
10. HC Sparta Praha (Cz)

 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Roman Špoták ( WTT Slovakia Talents)
hráč/plyers: František Lukeš (Avantgard Hockey)
nejlepší útočník/The best forvard: Jakub Makovec (Czech Stars Team)

 

Dovednostní soutěže/skill competetions
rychlost/speed: Tomáš Horáček (HC Sparta Praha)
slalom - slalom: Eliáš Zenkl (HC Sparta Praha)
přesnost/shoot on target: Daniel Kříž (Avantgard Hockey)
penalty-hráč/player: Jáchym Synek (HC Sparta Praha)
penalty-brankář/goalkeeper:  Jakub Synek (HC Sparta Praha)

 


Christmas cup 2017-cat.2009/2010 - 14.12.- 15.12.

 

1. Czech Stars Team (Cz)
2. Avantgard Hockey (Eu)
3. WTT Slovakia Talent (Sk)
4. Dinamo Minsk 1 (By)
5. HC Slavia Praha (Cz)
6. Young Talents (Cz)
7. HC Slovan Louny (Cz)
8. Dinamo Minsk 2 (By)
9. Mostečtí Lvi (Cz)
10. HC Draci Bílina (Cz)

 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Oliver Pinc (Avantgard Hockey)
hráč/plyers: Kevin Kváš (Czech Stars team)
nejlepší střelec/The best shooter: David Svoboda (Young Talents)

 

dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost/speed: David Svoboda (Young Talents)
slalom - slalom: Jakub Kyncl (Avantgard Hockey)
přesnost/shoot on target: Zdeněk Klíma (Young Talents)
penalty-hráč/player: Daniel Holub (Avantgard Hockey)
penalty-brankář/goalkeeper: Veronika Ortová (Czech Stars team)

 

Christmas cup 2017-cat.2007/2008 - 11.12.- 13.12.

 

 1. Czech Stars Team (Cz)
2. HG 93 Nürnberg (D)
3. North Stars (Cz)
4. HC Spartak Žebrák (Cz)
5. WTT Slovakia Talent (Sk)
6. Dinamo Minsk (By)
7. Young Talents (Cz)
8. HK Rúžinov Bratislava (Sk)
9. North Stars (Cz)
10. HC Draci Bílina (Cz)
11. Sport Most (Cz)
12. Avantgard Hockey (Eu)

 

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Tobias Trejbal (North Stars (Cz)
obránce/defender: Matias Baksalary (Czech Stars Team)
útočník/forvard: Maxim Schäfer (HG 93 Nürnberg)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Kryštof Kulhánek (Young Talents)

 

dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost/speed: Sebastian Prejza (North Stars 07)  
slalom - slalom: Andres Grin (HG 93 Nürnberg)
přesnost/shoot on target: Vlastimil Blažek (Czech Stars Team)
penalty-hráč/player:Jan Trefný (Czech Stars Team)  
penalty-brankář/goalkeeper: Daniel Civiš (Czech Stars team)

 

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

více zde

Easter cup 2019

více zde

SUMMER CUP 2019

info zde

Partneři


 




Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.