Novinky

Po vánočním Christmas Cupu, svátcích a novoročním odpočinku se tým Avantgard Hockey s novým rokem pomalu ale jistě pustil do příprav toho největšího turnaje, té největší show – Easter Cupu. Easter Cup 2018 se bude odehrávat již od 23. Března a poběží až do 22. Dubna. Svou velikostí letos rekordně obsáhne celkem devět věkových kategoríí, tedy devět celých turnajů ! Zúčastní se ho letos jak ti nejmladší – osmiletí hráči kategorie U8 až po ty skoro dospělé – sedmnáctileté hráče kategorie U17 a svou účast již potvrdila mužstva z těchto států: Litva, Rusko, Lotyšsko, Bělorusko, Slovinsko, Srbsko, Anglie, Německo, Maďarsko, Kanada, Norsko, Finsko, Rakousko, Švýcarsko, Švédsko, Holandsko, Dánsko, Belgie a jako vždy i řada známých českých a slovenských mužstev jako HC Sparta Praha, Czech Stars Team, North Stars, WTT Slovakia Talents a další.

Obsazení turnaje se plní rapidní rychlostí a již v současnoti registrujeme téměř plný stav přičemž některé kategorie jsou již plné úplně, většina přihlášených mužstev a států jsou pravidelnými spokojenými účastníky kteří si turnaj nemůžou vynachválit a každým rokem se těší na námi připravované novinky – nicméně každý rok máme i účasntíky nové. Co se týče zmíněných novinek – tak kdo na naše turnaje jezdí – ví, že každý rok pracujeme na zlepšení, zkvalitnění a zpestření turnaje novými prvky počínaje různými mimohenrími aktivity, kulturním programem, soutěžemi ale z různých vylepšení se pokaždé těší i technická a organizační stránka turnaje. Ať už se ti co zrovna nesoutěží budou bavit venku před stadionem nebo na stadioně mimo led animačním programem tak se mohou těšit i ti co na turnaj nemohli dojet protože každý rok klademe velký důraz na mediální pokrytí a sociální sítě. Z domova dnes již můžete sledovat živé přenosy všech uktání a na našem webu a facebooku také denní aktuality, tabulky, výsledky, intervia a videoreporty z hracích dnů i kulturních ceremoniálů na kterých své příbuzné hráče v žádném případě neminete.

Easter Cup 2018 se na vás těší a i letos můžete počítat s na míru šitým kulturním doprovodem v rámci zahajovacích ceremoniálů který každý rok obsahuje exhibiční a hudební vystoupení. Svým formátem a velikostí si Easter Cup uvědomuje že hokej je to nejdůležitější ale je také velmi důležité aby se jednalo o vlekolepou událost a aby se na něm účastníci a návštěvníci cítili tak jak se na velkém mezinárodním turnaji patří a jeho návštěva pro týmy není jen herním ale také kulturním zážitkem který často v tomto velmi příjemném období také spojují s návštěvou některých z mnoha turisticky velmi zajímavých lokací které Most a jeho okolí nabízí.

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

Finalový zápas kat.09/10  zde

Finalový zápas kat.10/11  zde

Finalový zápas kat.07/08  zde

Finalový zápas kat.05/06  zde

Easter cup 2019

více zde

SUMMER CUP 2019

info zde

Partneři


 
Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.