Novinky

Na jaře – ve velikonočním období se v Mostě a Bílině bude jako každý rok hrát hokej ve velkém. Již 17. ročník tohoto velkolepého hokejového turnaje do těchto končin přiláká velkou řadu návštěvníků z celé Evropy a Severní Ameriky. Na mosteckém a bílinském zimním stadionu se v podobě rekordních devíti dílčích turnajů dělených dle věkové kategorie odehraje hokejový maraton.

Na Easter Cup se pravidelně sjíždí týmy z celé Evropy ale i jiných částí světa, očekávaná účast bude až na stovku mužstev ze zemí jako je Slovensko, Holandsko, Belgie, Finsko, Francie, Ukrajina, Rakousko, Německo, Rusko, Bělorusko, Slovinsko, Švédsko a Švýcarsko a samozřejmě také Česko.

Každý dílčí turnaj bude mít své Slavnostní zahájení s úvodním uvítacím proslovem od pořadatelů a kulturní program. Dále také dovednostní soutěže v několika různých disciplínách jako třeba rychlost střely, rychlost na jedno kolo, slalom s pukem, střelba na přesnost, střelba na rychlost a nájezdy na brankaře, a samozřejmě také Závěrečný ceremoniál při kterém budou týmy a hráči ohodnoceni za své výkony. Z těchto událostí včetně finálových utkání se budou vysílat živé přenosy a z jednotlivých turnajů budou také souhrnné videoreporty. Celý svět bude také mít možnost sledovat aktuální dění z turnaje v podobě informací, statusů, fotek a rozhovorů na Facebookovém profilu Avantgard Hockey a AvantgardsportTV.

Aktuálně se všichni připravují na Christmas Cup 2017 který téměř klepe na dveře – během hokejové sezóny a zároveň na konci roku si tak ruku v ruce s vánoční atmosférou zpříjemníme svátky a zkrátíme čekání na Easter Cup 2018 který letos míří na rekordní rozměry !

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

více zde

Easter cup 2019

více zde

SUMMER CUP 2019

info zde

Partneři


 
Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.