Novinky

Letošní 19. Christmas Cup je pro svůj hostitelský region a jeho města velkou událostí, tento mezinárodní turnaj kterého se zúčastní na 50 mužstev z celé Evropy a Ruska bude nabitý hokejem, slavnostními ceremoniály a kulturním programem. Svou návštěvností Bílinu a její okolí tedy Most, Duchcov a Teplice doslova zahrne turistickou aktivitou a hokejovou atmosférou a města se na Christmas Cup těší a připravují. Bílina je 17ti tisícové město ležící na stejnojmenné řece a jeho historické centrum bylo roku 1992 prohlášeno památkovou zónou a Christmas Cup hojně podporuje, většinově se totiž odehraje právě na bílinském zimním stadionu, částečně ovšem zřejmě i na tom mosteckém.

Vánoční atmosféra se spojí s atmosférou sportovní – hokejovou. Velký počet návštěvníků, tedy samotných hráčů, trenérů ale i rodičů a fanoušků má možnost se ubytovat hned na několika místech. Severočeská města Most, Duchcov a Teplice jsou totiž v bezprostřední blízkosti Bíliny – všechna tato města jsou zhruba 90km od pražského Letiště - a například v Mostě který je téměř 70ti tisícovým statutárním městem které je úzce spjaté s hornickou tradicí je přímo v centru hotel Cascade který je jedním z ideálních míst k ubytování, má nové moderní a dobře vybavené pokoje se vším co lze dnes v takovém hotelu očekávat, disponuje půjčovnou aut a v jeho blízkosti je vše po ruce. Nákupní centrum Central Most ve kterém se dá koupit od potravin a spotřebního zboží vše až po různé suvenýry či rychlé občerstvení, dále například restaurace Dublin ve které lze hrát bowling a nebo třeba rodinné centrum Jungle Arena kde najdete vyžití pro celou rodinu – zejména pro děti. Dalším městem kam lze zamířit za kvalitním a dostupným ubytováním je Duchcov se svým hotelem Casanova, Duchcov je osmitisícové město v okrese lázeňských Teplic a je známé především právě pobytem Giacoma Casanovy v 18. století, střed města byl v roce 1992 zrenovován a prohlášen za městskou památkovou zónu. Hotel Casanova nabízí ubytování v klidném parkovém prostředí nedaleko centra a všechny jeho pokoje jsou také vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a wifi připojením k internetu. Hostům je dále také k dispozici oplocené parkoviště, restaurace, salónek či infrasauna. Do třetice jsou pak zde lázeňské Teplice – 50ti tisícové město které bývalo pro svou vysokou kulturní úroveň a klasickou architekturu přezdíváno jako "Malá Paříž" a zde je velmi dobrá možnost ubytování například v hotelu Panorama který stejně jako ostatní jmenované hotely nabízí moderní, pohodlně a vybavené ubytování včetně restaurace, baru a wellnes. Všechna města berou vánoční období velmi vážně a ať už se vydáte do kteréhokoliv z nich, tak můžete očekávat nazdobená centra, dobové trhy a tradice na každém koutu.

Registrace na letošní Chrismtas Cup se pomalu ale jistě zaplňují – jsou nicméně stále otevřené a pokud máte zájem se této mezinárodní hokejové události zúčastnit tak můžete, s dotazy ohledně registrace se obracejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Města jsou na tento vánočně sportovní shon připravena a vybavena, všem kteří zavítají do zdejších končin jsou připravena ukázat své vánoční tváře a nálady - mají co poskytnout a jistě se zde všem bude líbit. Christmas Cup 2017 začíná 11. prosince a končí 23. prosince. Těšíme se na vás !

Užitečné odkazy:

https://www.bilina.cz/

http://www.mesto-most.cz/

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

více zde

Easter cup 2019

více zde

SUMMER CUP 2019

info zde

Partneři


 
Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.