Novinky

Jako každý rok tak i letos se ve vánočním období můžete těšit na již tradiční mezinárodní hokejový turnaj Christmas Cup který letos oslaví již 19. Narozenniny. Od 11. do 23. prosince se v Bílině a Mostě na zimních stadionech odehraje celkem 5 po sobě jdoucích turnajů dělených dle věkových kategorií U14, U12, U11, U9 a U8. Turnajů se zúčastní na 60 mužstev z celé Evropy. Pravidelně se účastní týmy zemí jako například Česko, Slovensko, Německo, Litva, Rusko, Bělorusko, Slovinsko, Francie, Maďarsko, Holandsko a mnoho dalších, letošní účast nebude jiná !

Christmas Cup 2017 bude především – ale ne pouze o hokeji, turnaje jsou velkolepé a opravdu bohaté na kulturní doplnění a slavnostní ceremoniály – každý turnaj má totiž své slavnosntí zahájení při kterém budou nastoupené týmy za doprovodu kulturního programu uvítány na turnaji. Kulturní program každoročně obsahuje například exhibiční představení mísntího krasobruslařského oddílu ale i pěvecká vystoupení sborů a kapel – loni Christmas Cup doplnila například známá a velmi oblíbená kapela Maxíci nebo rockový sbor Melodica. Po té co dozní muzika a zhasnou světelné efekty se hráči vrací na led soutěžit, na řadu totiž přichází dovednostní soutěže – hráči se utkají v kategoriích jako například rychlost na jedno kolo, slalom s pukem, střelba na přesnost či samostatné nájezdy. Po dovednostních soutěžích se pak bude hrát, hrát a hrát ! Zápas za zápasem se budou střídat a týmy se budou prát o své místo až do velkolepého finálového utkání o první místo. Po odehrání všech zápasů se uskuteční závěrečný ceremoniál ve kterém budou hráči oceněny za své výkony v dovednostních soutěžích a týmy za své celkové umístění.

Christmas Cup 2017 bude také jak je již zvykem pokryt velkým okem kamery a bude z něj na webu a facebooku pravidelně přispíváno - fotky, klipay a rozhovory a aktuální statusay přímo z místa aby lidé, fanoušci a rodina hráčů z celého světa mohly aktuálně sledovat dění z turnaje. Finálová utkání budou dokonce přenášena živě a to skutečně profesionální formou a z každého turnaje vyjde také souhrnný videoreport ve kterém bude rámcově pokryt od začátku až dokonce a to i s výsledky.

Máte se zkrátka na co těšit a my se těšíme na vás !

Video upoutávka:
https://www.youtube.com/watch?v=2zW1Gmik9AQ&feature=youtu.be

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

více zde

Easter cup 2019

více zde

SUMMER CUP 2019

info zde

Partneři


 
Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.