Novinky

Po roce je Avantgard Hockey znovu připraven trénovat a připravovat budoucí reprezentanty na svých víkendových kempech které začínají již tento víkend. Během let již Avantgard hockey na těchto kempech pomohl řadě hráčů k tomu, že dnes mají skvělé výsledky, jsou ve svých týmech velmi důležitými hráči a v mnoha případech tito hráči reprezentují své národní vlajky například na mistrovství světa ale i jiných turnajích.

Například bratři Margušové nebo Romanové – byli a jsou pravidelnými účastníky těchto kempů - Miloš a Michal Romanové loni například reprezentovali na mistrovství světa do 20 let v Kanadském Torontu a Montrealu, kde oba dva byli jedni z nejlepších hráčů celého turnaje – oba také hrají 1. ligu za HC Frýdek Místek. Na nedávno ukončeném mezinárodním turnaji #EasterCup2017 se účastnil další Avantgardský odchovanec George Saakyan který v kategorii U16 vyhrál kanadské bodování a byl také oceněn jako nejproduktivnější hráč turnaje – George dnes trénuje s A mužstvem v Německých Drážďanech a hraje juniorksou DNL 1. ligu za ESC Dresden. Tyto víkendové kempy a tréninky Avantgardu za sebou mají řadu výsledků, je pevným faktem, že kdo pravidelně trénuje – tak i reprezentuje a dosahuje výsledků.

Víkendové kempy začínají již tento víkend, hráči a trenéři budou pilovat hokej - denně stráví až 6 hodin na ledě a za dva dny tak společně natrénují víc než za běžný týden ve svých oddílech. Především se klade důraz na efektivní využití času na ledě – nikdy se nestane že jeden či dva bruslí a zbytek se kouká. Tréninky jsou koncipovány efektivně proto vždy minimálně půlka bruslí a půlka odpočívá díky čemuž tak za menší čas natrénují více času. Trenéři se samozřejmě věnují jak celku tak i individuální práci s jedinci, díky čemuž všichni tito hráči vynikají v kanadském bodování a kdekoli pak hrají, tak patří mezi ty nejlepší ve svých klubech. O víkendové kempy je velký zájem a první termíny jsou již plně obsazené.

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

více zde

Easter cup 2019

více zde

Summer cup 2018

více zde

Partneři


 
Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.