Novinky

Do utkání vstoupily oba dva celky velice opatrně, protože ani jeden nechtěl udělat chybu. Bylo k vidění něco málo z šancí na obou dvou stranách, než došlo k prvnímu vyloučení na straně Challenge. V přesilovce měl Czech Stars team obrovské šance, ale golman golman Challange podržel svůj tým, takže početní výhoda nebyla využita. Dále si zahrál přesilovou hru i druhý celek. Czech Stars Team oslabení v pořádku ustál, takže hra pokračovala 5/5. Při tomto počtu se jako první prosadil tým Challenge, když na 0:1 otevřel stav utkání Max Šrámek. Czech Stars Team se hnal po vyrovnání a tlačil svého soupeře. Měl jednu větší šanci za druhou, až se po přihrávce mezi kruhy objevil Daniel Badinka, který backhandovou střelou zakončil a vyrovnal na 1:1.

Druhá třetina se nesla v duchu samých vyloučení. Nejprve byl vyloučen celek Challange, jenže se provinil i Stars Team, takže se hrálo 4/4 a později 4/3, protože Czech Challenge ještě jednou fauloval. Po chvilce hry 5/5 došlo k dalšímu vyloučení a opět na straně Challenge. Czech Stars Team měl v přesilovce šance, ale přesto jí nevyužil. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a následně příležitost v početní výhodě dostal i Czech Challenge. Tu ovšem nevyužil a naopak v plném počtu navýšil na 2:1 znovu Daniel Badinka. Dále padlo vyloučení na straně Czech Stars Teamu , takže Challenge dostal šanci na srovnání v početní výhodě, ale nebylo tomu tak. V závěru třetiny se ještě jednou provinil tým Stars, ale ani tentokrát Challenge přesilovku nezužitkoval. Naopak Czech Stars zaútočil ve čtyřech a třetí branku v řadě přidal Radek Janata.
V úvodu třetí třetiny tým Czech Challenge zabral a snížil na 3:2. Na opačné straně se uvolnil hráč Czech Stars Teamu, jenže byl faulován, takže se hrála přesilová hra. Tu Czech Stars využil a odskočil znovu na dvoubrankový rozdíl po střele Jan Šprynar. Czech Stars Team měl následně ještě další šanci, když vznikl před brankou Challenge závar, ale kotouč za jejich golmana nakonec nepropadl. V závěru třetiny to tedy ještě tým Czech Challenge zkoušel v power play, ale do prázdné brány po technickém gólu pečetil vítězství Radek Janata.

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

více zde

Easter cup 2019

více zde

Summer cup 2018

více zde

Partneři


 
Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.